Calendar

19 Tue
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
Now: 12:44 pm
8:30 am Hockey: Varsity Girls TVDSB South East,East Elgin S.S. @ Glendale H.S., Playoff Final @ Tillsonburg Memorial Arena
Hockey: Varsity Girls TVDSB South East,East Elgin S.S. @ Glendale H.S., Playoff Final @ Tillsonburg Memorial Arena
Feb 19 @ 8:30 am – 10:00 am
East Elgin S.S. @ Glendale H.S., Playoff Final
10:30 am Hockey: Varsity Girls TVDSB South East,Lord Dorchester S.S. @ Parkside C.I., Semi Final @ Dorchester Thames Centre Rec Complex
Hockey: Varsity Girls TVDSB South East,Lord Dorchester S.S. @ Parkside C.I., Semi Final @ Dorchester Thames Centre Rec Complex
Feb 19 @ 10:30 am – 12:00 pm
Lord Dorchester S.S. @ Parkside C.I., Semi Final
10:30 am Volleyball: Junior Girls London District,St. Mary’s C.H.S. @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Playoff Final @ St. Thomas Aquinas C.S.S.
Volleyball: Junior Girls London District,St. Mary’s C.H.S. @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Playoff Final @ St. Thomas Aquinas C.S.S.
Feb 19 @ 10:30 am – 12:00 pm
St. Mary’s C.H.S. @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Playoff Final
11:00 am Hockey: Varsity Boys TVDSB South East,Ingersoll D.C.I @ Huron Park S.S., Regular Season @ Woodstock Community Complex GREEN
Hockey: Varsity Boys TVDSB South East,Ingersoll D.C.I @ Huron Park S.S., Regular Season @ Woodstock Community Complex GREEN
Feb 19 @ 11:00 am – 12:30 pm
Ingersoll D.C.I @ Huron Park S.S., Regular Season
11:00 am Hockey: Varsity Boys TVDSB South East,Ingersoll D.C.I @ Huron Park S.S., Regular Season @ Woodstock Community Complex GREEN
Hockey: Varsity Boys TVDSB South East,Ingersoll D.C.I @ Huron Park S.S., Regular Season @ Woodstock Community Complex GREEN
Feb 19 @ 11:00 am – 12:30 pm
Ingersoll D.C.I @ Huron Park S.S., Regular Season
11:30 am Hockey: Varsity Girls TVDSB South East,Huron Park S.S. @ East Elgin S.S., Playoff Final @ Tillsonburg Memorial Arena
Hockey: Varsity Girls TVDSB South East,Huron Park S.S. @ East Elgin S.S., Playoff Final @ Tillsonburg Memorial Arena
Feb 19 @ 11:30 am – 1:00 pm
Huron Park S.S. @ East Elgin S.S., Playoff Final
1:50 pm Hockey: Varsity Boys London District,St. Andre Bessette @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Semi Final @ Bostwick B
Hockey: Varsity Boys London District,St. Andre Bessette @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Semi Final @ Bostwick B
Feb 19 @ 1:50 pm – 3:20 pm
St. Andre Bessette @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Semi Final
2:00 pm Hockey: Varsity Boys London District,St. Joseph’s C.H.S. @ Holy Cross C.H.S., Semi Final @ Gemini Green
Hockey: Varsity Boys London District,St. Joseph’s C.H.S. @ Holy Cross C.H.S., Semi Final @ Gemini Green
Feb 19 @ 2:00 pm – 3:30 pm
St. Joseph’s C.H.S. @ Holy Cross C.H.S., Semi Final
2:00 pm Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,A.B. Lucas S.S. @ Saunders S.S., Semi Final @ Nichols B
Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,A.B. Lucas S.S. @ Saunders S.S., Semi Final @ Nichols B
Feb 19 @ 2:00 pm – 3:30 pm
A.B. Lucas S.S. @ Saunders S.S., Semi Final
2:00 pm Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Montcalm S.S. @ South C.I., Playoff Final @ Farquharson A
Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Montcalm S.S. @ South C.I., Playoff Final @ Farquharson A
Feb 19 @ 2:00 pm – 3:30 pm
Montcalm S.S. @ South C.I., Playoff Final
2:00 pm Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Sir Wilfrid Laurier S.S. @ Medway H.S., Semi Final @ Nichols A
Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Sir Wilfrid Laurier S.S. @ Medway H.S., Semi Final @ Nichols A
Feb 19 @ 2:00 pm – 3:30 pm
Sir Wilfrid Laurier S.S. @ Medway H.S., Semi Final
2:00 pm Hockey: Varsity Girls London District,Mother Teresa C.H.S. @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Semi Final @ Bostwick A
Hockey: Varsity Girls London District,Mother Teresa C.H.S. @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Semi Final @ Bostwick A
Feb 19 @ 2:00 pm – 3:30 pm
Mother Teresa C.H.S. @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Semi Final
2:00 pm Hockey: Varsity Girls TVDSB Central,Saunders S.S. @ Medway H.S., Semi Final @ Kinsmen A
Hockey: Varsity Girls TVDSB Central,Saunders S.S. @ Medway H.S., Semi Final @ Kinsmen A
Feb 19 @ 2:00 pm – 3:30 pm
Saunders S.S. @ Medway H.S., Semi Final
2:00 pm Hockey: Varsity Girls TVDSB Central,Strathroy D.C.I. @ A.B. Lucas S.S., Semi Final @ Carling A
Hockey: Varsity Girls TVDSB Central,Strathroy D.C.I. @ A.B. Lucas S.S., Semi Final @ Carling A
Feb 19 @ 2:00 pm – 3:30 pm
Strathroy D.C.I. @ A.B. Lucas S.S., Semi Final
2:00 pm Hockey: Varsity Girls TVDSB South East,Glendale H.S. @ Huron Park S.S., Playoff Final @ Tillsonburg Memorial Arena
Hockey: Varsity Girls TVDSB South East,Glendale H.S. @ Huron Park S.S., Playoff Final @ Tillsonburg Memorial Arena
Feb 19 @ 2:00 pm – 3:30 pm
Glendale H.S. @ Huron Park S.S., Playoff Final
2:30 pm Hockey: Varsity Girls London District,Regina Mundi C.H.S. @ St. Joseph’s C.H.S., Semi Final @ Joe Thornton Arena
Hockey: Varsity Girls London District,Regina Mundi C.H.S. @ St. Joseph’s C.H.S., Semi Final @ Joe Thornton Arena
Feb 19 @ 2:30 pm – 4:00 pm
Regina Mundi C.H.S. @ St. Joseph’s C.H.S., Semi Final
2:30 pm Hockey: Varsity Girls TVDSB South East,Parkside C.I. @ Lord Dorchester S.S., Semi Final @ Dorchester Thames Centre Rec Complex
Hockey: Varsity Girls TVDSB South East,Parkside C.I. @ Lord Dorchester S.S., Semi Final @ Dorchester Thames Centre Rec Complex
Feb 19 @ 2:30 pm – 4:00 pm
Parkside C.I. @ Lord Dorchester S.S., Semi Final
3:30 pm Basketball: Junior Boys London District,London Christian High @ Monseigneur-Bruyere, Playoff Final @ Monseigneur-Bruyere
Basketball: Junior Boys London District,London Christian High @ Monseigneur-Bruyere, Playoff Final @ Monseigneur-Bruyere
Feb 19 @ 3:30 pm – 5:00 pm
London Christian High @ Monseigneur-Bruyere, Playoff Final