Calendar

9 Fri
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
11:00 am Volleyball: Junior Boys TVDSB Central,H.B. Beal S.S. @ Oakridge S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Junior Boys TVDSB Central,H.B. Beal S.S. @ Oakridge S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Nov 9 @ 11:00 am – 12:30 pm
H.B. Beal S.S. @ Oakridge S.S., Playoff Final
11:30 am Football: Junior Boys London District,Catholic Central H.S. @ St. Andre Bessette, Playoff Final @ City Wide # 1
Football: Junior Boys London District,Catholic Central H.S. @ St. Andre Bessette, Playoff Final @ City Wide # 1
Nov 9 @ 11:30 am – 1:00 pm
Catholic Central H.S. @ St. Andre Bessette, Playoff Final
11:30 am Volleyball: Junior Boys London District,London District Christian S.S. @ E.S. Gabriel-Dumont, Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Junior Boys London District,London District Christian S.S. @ E.S. Gabriel-Dumont, Playoff Final @ Fanshawe College
Nov 9 @ 11:30 am – 1:00 pm
London District Christian S.S. @ E.S. Gabriel-Dumont, Playoff Final
1:00 pm Volleyball: Senior Boys London District,London District Christian S.S. @ Monseigneur-Bruyere, Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Senior Boys London District,London District Christian S.S. @ Monseigneur-Bruyere, Playoff Final @ Fanshawe College
Nov 9 @ 1:00 pm – 2:30 pm
London District Christian S.S. @ Monseigneur-Bruyere, Playoff Final
1:30 pm Volleyball: Junior Boys London District,St. Thomas Aquinas C.S.S. @ Mother Teresa C.H.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Junior Boys London District,St. Thomas Aquinas C.S.S. @ Mother Teresa C.H.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Nov 9 @ 1:30 pm – 3:00 pm
St. Thomas Aquinas C.S.S. @ Mother Teresa C.H.S., Playoff Final
2:00 pm Football: Senior Boys London District,St. Joseph’s C.H.S. @ Catholic Central H.S., Playoff Final @ City Wide # 1
Football: Senior Boys London District,St. Joseph’s C.H.S. @ Catholic Central H.S., Playoff Final @ City Wide # 1
Nov 9 @ 2:00 pm – 3:30 pm
St. Joseph’s C.H.S. @ Catholic Central H.S., Playoff Final
3:00 pm Volleyball: Senior Boys TVDSB Central,Montcalm S.S. @ South C.I., Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Senior Boys TVDSB Central,Montcalm S.S. @ South C.I., Playoff Final @ Fanshawe College
Nov 9 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Montcalm S.S. @ South C.I., Playoff Final
5:00 pm Volleyball: Senior Boys London District,John Paul II C.H.S. @ St. Mary’s C.H.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Senior Boys London District,John Paul II C.H.S. @ St. Mary’s C.H.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Nov 9 @ 5:00 pm – 6:30 pm
John Paul II C.H.S. @ St. Mary’s C.H.S., Playoff Final
7:00 pm Volleyball: Senior Boys TVDSB Central,A.B. Lucas S.S. @ Oakridge S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Senior Boys TVDSB Central,A.B. Lucas S.S. @ Oakridge S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Nov 9 @ 7:00 pm – 8:30 pm
A.B. Lucas S.S. @ Oakridge S.S., Playoff Final