Calendar

18 Tue
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
11:00 am Hockey: Varsity Boys TVDSB South East,West Elgin S.S. @ Ingersoll D.C.I, Semi Final @ Ingersoll District Memorial Center
Hockey: Varsity Boys TVDSB South East,West Elgin S.S. @ Ingersoll D.C.I, Semi Final @ Ingersoll District Memorial Center
Feb 18 @ 11:00 am – 12:30 pm
West Elgin S.S. @ Ingersoll D.C.I, Semi Final
2:00 pm Hockey: Varsity Girls TVDSB South East,Glendale H.S. @ Huron Park S.S., Preliminary Round @ Woodstock Civic Centre
Hockey: Varsity Girls TVDSB South East,Glendale H.S. @ Huron Park S.S., Preliminary Round @ Woodstock Civic Centre
Feb 18 @ 2:00 pm – 3:30 pm
Glendale H.S. @ Huron Park S.S., Preliminary Round
2:30 pm Hockey: Varsity Boys London District,St. Joseph’s C.H.S. @ St. Andre Bessette, Quarter Final @ Kinsmen B
Hockey: Varsity Boys London District,St. Joseph’s C.H.S. @ St. Andre Bessette, Quarter Final @ Kinsmen B
Feb 18 @ 2:30 pm – 4:00 pm
St. Joseph’s C.H.S. @ St. Andre Bessette, Quarter Final
2:45 pm Hockey: Varsity Boys London District,Regina Mundi C.H.S. @ Mother Teresa C.H.S., Quarter Final @ Stronach A
Hockey: Varsity Boys London District,Regina Mundi C.H.S. @ Mother Teresa C.H.S., Quarter Final @ Stronach A
Feb 18 @ 2:45 pm – 4:15 pm
Regina Mundi C.H.S. @ Mother Teresa C.H.S., Quarter Final
3:00 pm Basketball: Junior Boys TVDSB South East,Central Elgin C.I. @ Woodstock C.I., Semi Final @ Woodstock C.I.
Basketball: Junior Boys TVDSB South East,Central Elgin C.I. @ Woodstock C.I., Semi Final @ Woodstock C.I.
Feb 18 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Central Elgin C.I. @ Woodstock C.I., Semi Final
3:00 pm Basketball: Senior Boys TVDSB South East,East Elgin S.S. @ College Avenue S.S., Semi Final @ College Avenue S.S.
Basketball: Senior Boys TVDSB South East,East Elgin S.S. @ College Avenue S.S., Semi Final @ College Avenue S.S.
Feb 18 @ 3:00 pm – 4:30 pm
East Elgin S.S. @ College Avenue S.S., Semi Final
3:00 pm Basketball: Senior Boys TVDSB South East,Glencoe District H.S. @ Arthur Voaden S.S., Semi Final @ Arthur Voaden S.S.
Basketball: Senior Boys TVDSB South East,Glencoe District H.S. @ Arthur Voaden S.S., Semi Final @ Arthur Voaden S.S.
Feb 18 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Glencoe District H.S. @ Arthur Voaden S.S., Semi Final
3:00 pm Basketball: Senior Boys TVDSB South East,Glendale H.S. @ Central Elgin C.I., Semi Final @ Central Elgin C.I.
Basketball: Senior Boys TVDSB South East,Glendale H.S. @ Central Elgin C.I., Semi Final @ Central Elgin C.I.
Feb 18 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Glendale H.S. @ Central Elgin C.I., Semi Final
3:00 pm Basketball: Senior Boys TVDSB South East,West Elgin S.S. @ Lord Dorchester S.S., Semi Final @ Lord Dorchester S.S.
Basketball: Senior Boys TVDSB South East,West Elgin S.S. @ Lord Dorchester S.S., Semi Final @ Lord Dorchester S.S.
Feb 18 @ 3:00 pm – 4:30 pm
West Elgin S.S. @ Lord Dorchester S.S., Semi Final
3:00 pm Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Clarke Road S.S. @ South C.I., Preliminary Round @ Farquharson A
Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Clarke Road S.S. @ South C.I., Preliminary Round @ Farquharson A
Feb 18 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Clarke Road S.S. @ South C.I., Preliminary Round
3:00 pm Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Parkside C.I. @ A.B. Lucas S.S., Quarter Final @ Stronach B
Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Parkside C.I. @ A.B. Lucas S.S., Quarter Final @ Stronach B
Feb 18 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Parkside C.I. @ A.B. Lucas S.S., Quarter Final
3:00 pm Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Saunders S.S. @ Sir Wilfrid Laurier S.S., Quarter Final @ Nichols A
Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Saunders S.S. @ Sir Wilfrid Laurier S.S., Quarter Final @ Nichols A
Feb 18 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Saunders S.S. @ Sir Wilfrid Laurier S.S., Quarter Final
3:00 pm Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Sir Frederick Banting S.S. @ Oakridge S.S., Quarter Final @ Kinsmen A
Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Sir Frederick Banting S.S. @ Oakridge S.S., Quarter Final @ Kinsmen A
Feb 18 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Sir Frederick Banting S.S. @ Oakridge S.S., Quarter Final
3:00 pm Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Strathroy D.C.I. @ Medway H.S., Quarter Final @ Argyle A
Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Strathroy D.C.I. @ Medway H.S., Quarter Final @ Argyle A
Feb 18 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Strathroy D.C.I. @ Medway H.S., Quarter Final
3:20 pm Hockey: Varsity Girls London District,Mother Teresa C.H.S. @ Holy Cross C.H.S., Regular Season @ Gemini Green
Hockey: Varsity Girls London District,Mother Teresa C.H.S. @ Holy Cross C.H.S., Regular Season @ Gemini Green
Feb 18 @ 3:20 pm – 4:50 pm
Mother Teresa C.H.S. @ Holy Cross C.H.S., Regular Season
3:20 pm Hockey: Varsity Girls London District,St. Joseph’s C.H.S. @ Catholic Central H.S., Regular Season @ Carling A
Hockey: Varsity Girls London District,St. Joseph’s C.H.S. @ Catholic Central H.S., Regular Season @ Carling A
Feb 18 @ 3:20 pm – 4:50 pm
St. Joseph’s C.H.S. @ Catholic Central H.S., Regular Season
3:20 pm Hockey: Varsity Girls London District,St. Thomas Aquinas C.S.S. @ St. Andre Bessette, Regular Season @ Medway Arena
Hockey: Varsity Girls London District,St. Thomas Aquinas C.S.S. @ St. Andre Bessette, Regular Season @ Medway Arena
Feb 18 @ 3:20 pm – 4:50 pm
St. Thomas Aquinas C.S.S. @ St. Andre Bessette, Regular Season
4:30 pm Basketball: Junior Boys TVDSB South East,Ingersoll D.C.I @ College Avenue S.S., Semi Final @ College Avenue S.S.
Basketball: Junior Boys TVDSB South East,Ingersoll D.C.I @ College Avenue S.S., Semi Final @ College Avenue S.S.
Feb 18 @ 4:30 pm – 6:00 pm
Ingersoll D.C.I @ College Avenue S.S., Semi Final