Calendar

FacebookTwitter
15 Thu
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
11:00 am Volleyball: Junior Girls TVDSB Central,South C.I. @ Montcalm S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Junior Girls TVDSB Central,South C.I. @ Montcalm S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Feb 15 @ 11:00 am – 12:30 pm
South C.I. @ Montcalm S.S., Playoff Final
1:00 pm Volleyball: Senior Girls TVDSB Central,Montcalm S.S. @ South C.I., Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Senior Girls TVDSB Central,Montcalm S.S. @ South C.I., Playoff Final @ Fanshawe College
Feb 15 @ 1:00 pm – 2:30 pm
Montcalm S.S. @ South C.I., Playoff Final
2:00 pm Volleyball: Junior Girls London District,St. Andre Bessette @ Mother Teresa C.H.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Junior Girls London District,St. Andre Bessette @ Mother Teresa C.H.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Feb 15 @ 2:00 pm – 3:30 pm
St. Andre Bessette @ Mother Teresa C.H.S., Playoff Final
2:30 pm Hockey: Varsity Boys London District,St. Andre Bessette @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Semi Final @ Nichols A
Hockey: Varsity Boys London District,St. Andre Bessette @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Semi Final @ Nichols A
Feb 15 @ 2:30 pm – 4:00 pm
St. Andre Bessette @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Semi Final
2:30 pm Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Sir Wilfrid Laurier S.S. @ Central S.S., Quarter Final @ Carling A
Hockey: Varsity Boys TVDSB Central,Sir Wilfrid Laurier S.S. @ Central S.S., Quarter Final @ Carling A
Feb 15 @ 2:30 pm – 4:00 pm
Sir Wilfrid Laurier S.S. @ Central S.S., Quarter Final
2:45 pm Hockey: Varsity Girls TVDSB Central,Oakridge S.S. @ Saunders S.S., Quarter Final @ Nichols C
Hockey: Varsity Girls TVDSB Central,Oakridge S.S. @ Saunders S.S., Quarter Final @ Nichols C
Feb 15 @ 2:45 pm – 4:15 pm
Oakridge S.S. @ Saunders S.S., Quarter Final
3:00 pm Volleyball: Senior Girls London District,Monseigneur-Bruyere @ London District Christian S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Senior Girls London District,Monseigneur-Bruyere @ London District Christian S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Feb 15 @ 3:00 pm – 4:30 pm
Monseigneur-Bruyere @ London District Christian S.S., Playoff Final
3:15 pm Curling: Varsity Boys TVRA Central,South C.I. @ A.B. Lucas S.S., Semi Final @ A.B. Lucas S.S.
Curling: Varsity Boys TVRA Central,South C.I. @ A.B. Lucas S.S., Semi Final @ A.B. Lucas S.S.
Feb 15 @ 3:15 pm – 4:45 pm
South C.I. @ A.B. Lucas S.S., Semi Final
3:15 pm Curling: Varsity Girls TVRA Central ,A.B. Lucas S.S. @ Sir Frederick Banting S.S., Semi Final @ London Curling Club
Curling: Varsity Girls TVRA Central ,A.B. Lucas S.S. @ Sir Frederick Banting S.S., Semi Final @ London Curling Club
Feb 15 @ 3:15 pm – 4:45 pm
A.B. Lucas S.S. @ Sir Frederick Banting S.S., Semi Final
4:00 pm Volleyball: Junior Girls TVDSB Central,TBD1 @ Saunders S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Junior Girls TVDSB Central,TBD1 @ Saunders S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Feb 15 @ 4:00 pm – 5:30 pm
TBD1 @ Saunders S.S., Playoff Final
5:00 pm Volleyball: Senior Girls London District,St. Andre Bessette @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Senior Girls London District,St. Andre Bessette @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Feb 15 @ 5:00 pm – 6:30 pm
St. Andre Bessette @ St. Thomas Aquinas C.S.S., Playoff Final
7:00 pm Volleyball: Senior Girls TVDSB Central,Saunders S.S. @ Oakridge S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Volleyball: Senior Girls TVDSB Central,Saunders S.S. @ Oakridge S.S., Playoff Final @ Fanshawe College
Feb 15 @ 7:00 pm – 8:30 pm
Saunders S.S. @ Oakridge S.S., Playoff Final